REPORTAŻ ŚLUBNY

Zwykle towarzyszę Młodej Parze od przygotowań poprzez błogosławieństwo, ceremonię zaślubin, plener i wesele do ok. godz. 1 w nocy. Bardzo istotne dla mnie jest, aby wcześniej osobiście poznać narzeczonych oraz ich oczekiwania odnośnie reportażu.

W trakcie całego dnia staram się nieabsorbująco podążać za wydarzeniami, raczej dyskretnie obserwować niż uczestniczyć czy aranżować. Nieco inaczej wygląda sprawa pleneru, który najchętniej wykonuję w innym dniu. Zwykle wspólnie wybieramy miejsce i planujemy szczegóły. Pracuję używając jasnych obiektywów, co umożliwia wykonywanie zdjęć w świetle naturalnym ( a takie lubię najbardziej ) i tylko w razie konieczności używam lampy błyskowej.

Wszystkie zdjęcia, które umieszczam na płycie ( ok. 300-400, w pełnej rozdzielczości ) przechodzą obróbkę w programie graficznym. Większość tylko delikatny retusz, a wybrana część ujęć różne modyfikacje (wg ustaleń). Na Państwa życzenie mogę przygotować tradycyjny album z odbitkami lub fotoksiążkę wykonaną wg mojego projektu oraz galerię internetową.

Jeśli chodzi o formalności: podpisuję umowy, wystawiam rachunki, posiadam legitymację upoważniającą do fotografowania celebracji liturgicznych i... nie prowadzę samochodu ;-) Działam głównie na terenie Krakowa i okolic, ale właściwie mogę dojechać w każde miejsce.

Na inne pytania odpowiem telefonicznie lub mailem.